Son Dakika Haberler

BMW İ4 CONCEPT

BMW İ4 CONCEPT
Okunma : 40 views Yorum Yap

Bmw i4 concept .

BMW İ4 CONCEPT

BMW İ4 :BMW birinci dünya savaşı sıralarında , uçak motoru üretimi yapımı amaçlanarak kuruldu. 1916 yılının Mart aylarında kurulan BMW’nin logosu beyaz ve mavi tonlarıydı BMW logosu , 1917 yılında marka olduğu tescillendi.

BMW İ4 ‘ün üretiminde hangi teknoloji kullanılacak  ?BMW İ4 hangi ülkede üretilecek ?BMW İ4 fiyatı tahmini kaç TL kaç USD olacak ?BMW i4 ne zaman seri üretime çıkacak ? BMW İ4 araç özellikleri nelerdir ? Hepsinin açıklamasını yazımızda bulacaksınız.

BMW İ4

2021 Yılında satışa sunulacak olan ve konsept olarak tanıtılan BMW conseptİ4 ‘ÜN 80 kWh kapasiteli bataryası sayesinde 600 km menzil tek dolum ile gide bilmesi ve 530 beygir gücünde olacağı alıcıların ağzını sulandıracak özellikleri ile karşımıza çıkacak ve bu kadar ile yetinmeyen BMW , BMW conseptİ4 sayesinde 6 dakikalık şarj dolumu ile 100km mesafe  kat edeceğimizi ifade edilmekte ve detaylı düşünülmüş kısımları ise sonradan gözümüze çarpıyor tabi sonradan algılamamız kötü olmasından çok aşırı böyle gereksiz oluşundan dolayı değil ön plana çıkan özelliklerinin çok şahane aşırı kullanışlı ve göze hitap edişinden dolayı ayrıntılı düşüncelere bakmaya zaman bulamayacağız diye tahmin ediyoruz.

Ayrıntılı özelliklerden kastımız ise BMW conseptİ4 ‘ün düşündüğü ayrıntılı bahsettiğimiz gibi neden bu araca o ayrıntının eklendiğini sonradan düşüne bileceğimiz özelliklerinden 1. Si Pürüzsüz yüzey tasarımı olacaktır , 2.si ise tavan çizgisinin ne kadar ayrıntılı düşünceyle tasarlandığı Bunlara olarak BMW İ4 ‘ÜN iç tasarımında aydınlık ve ferah bir tasarım bizi karşılıyor; tamamen uzun Panoramik Cam Tavan elektrikli sürüşe mükemmel uyum sağlayarak sürücüye rahatlığı ve konforu hazzında yaşamasına olanak sağlayacaktır.

Yazar:Kendini gizlemektedir.