Son Dakika Haberler

Burhan Kuzu Covid-19 , Prof. Dr. Burhan KUZU Covid-19 Sebebi ile yaşamını yitirdi.

Burhan Kuzu Covid-19 , Prof. Dr. Burhan KUZU Covid-19 Sebebi ile yaşamını yitirdi.
Okunma : 38 views Yorum Yap

Burhan KUZU Covid-19 .

Prof. Dr. Burhan KUZU Covid-19 Sebebi ile yaşamını yitirdi.

Üç dönem olacak şekilde Adalet ve Kalkınma Parti’sinin milletvekilliğini yapantığı bilinen Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanın anayasası hukukçusu Prof. Dr. Burhan Kuzu yaşamını yitirdi. Altmış Beş yaşındaki Prof. Dr. Burhan Kuzu, iki haftaya yakındır conid-19 tedavisi oluyordu.

Prof. Dr. Burhan KUZU’nun covid-19 virüsü sebebi ile yaşamını yitirmiştir. Evladı Süleyman Kuzu, “Babam iki haftadırya yakındır özel bir hastanede büyük bir titizlik ile covid-19 tedavisini oluyordu. Bu sabah saatlerinde yaşamını yittirdi. Son zamanlarda sıklıkla toplantıları oluyordu. Bu virüsün nerede ne şekilde bulaştığı hakkında bir bilgimiz yok. Bugünki ikindü namazın’da kılınacak cenaze namazımız’dan sonra defnedeceğiz, namaz ise Fatih Cami’de kılınacağını da açıkladı.

Prof. Dr. Burhan KUZU Covid-19

SAĞLIK BAKANININ YAPTIĞI AÇIKLAMAYA GÖRE: 17 EKİM’DEN BU GÜNE TEDAVİ OLUYORDU

Prof. Dr. Burhan Kuzu’nun hayatını kaybetmesi üstüne Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’nın sosyal medyö hesabındaı ki başsağlığı mesajı görünülendi. Bakanımız  Koca, “Saygın siyasetçilerden biri , hukukcu ağa abimiz Prof. Burhan Kuzu’yu, On yedi Ekim’de bu yana tedavisini olduğu COVID-19 dan dolayı kaybettik. Şahsına Allah’ımızdan rahmet eylemesini , bütün ailesine , eş ve dostlarına başsağlığı diliyorum. Covid-19 virüsünün bizleri yakınlarımızdan uzak tuttuğunu ama buna uymaz istek yakınlarımızdan ettiğini hatta çok bu şekiilde çok kıymetli insanları bizden alıyor şeklinde çok üzülfüğünü açıklayacak kelimeler’de kullandı.

 

Her şey HABER