Son Dakika Haberler

Cristiano Ronaldo Yeni Tip Covid-19 ‘uda mağlup etti

Cristiano Ronaldo Yeni Tip Covid-19 ‘uda mağlup etti
Okunma : 33 views Yorum Yap

Cristiano Ronaldo Yeni Tip Covid-19 uda mağlup etti

Cristiano Ronaldo Yeni Tip Covid-19 ‘uda mağlup etti

Jüventus’dan Cristiano RONALDO’nun hakkındaki yeni tip covid-19 açıklaması: Son 3 yeni tip covid-19 testi pozitif çıkmış olan hatta onsekiz gün gibi bir zaman dilimi kadar karantina altında bulunan Cristiano Ronaldo’nun yaptırdığı dördüncü Covid-19 testti negatif olaraj sonuçlandığını. Çizme ekip-i, Profesynel fubolcu dördüncü yeni tip covid-19 testinin negatif olarak açıklandığını hatta bundan sonra karantina altında bulunmasına gerek kalmadığına açıklamasında yer verdi.

Profesyonel futbolcu Cristiano RONALDO’nun ay başında Portekiz’in Milli Takımı maçlarından ötürü milli takım kampın’da bulunarak, On üç Ekim tarihinde orada yapılmış olan covid-19 test sonucunun pozitif olarak çıktığını bizler ile paylaşmıştı. Pofesyonl futbol oyuncusu, hemen sonra ise ambulans uçakla Portekiz’den ayrılarak İtalya’ya geçmesi, bu geçiş tüm İtalya’da tartışma konusuna dönüşmüştü çünkü italyada covid-19 yaygınlaştığında Profesyonel oyuncunun tavrını hepimiz hatırlıyoruz sanırım.

Profesyonel futbol oyuncusu, Juventus Teknik Tirektörü Andrea Pirlo izin verirse takımının önümüzdeki cümartesi, Pazar günlerinde Spezia deplasmanında mücadelesine sahada yer alamaya devam edebilecek.

Cristiano Ronaldo’nun karantina sürecindede tek başınada olsa antrenmalarına ara vermediğini, eskisi kadar olmasada yine formunda olduğunu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar sayesinde zaten haberdar olduğumuz Otuz beş yaşında olan Profesyonel futbol oyuncusunun en son paylaşımını yapmış olduğu fotoğrafının açıklamasına yaptığı yorumu dikkatleri üstüne çekiyordu PCR testlerinin tam olarak saçma olduğunu dile getiren Ronaldo hemen sonrasında yorumunu kaldırmıştı.

Cristiano Ronaldo’nun dikkatli takipçilerinin gözden kaçırmadığı bu yorumu, kendisi gibi sporcu ve dikkatli beslenen sağlığı ile pür dikkat ilgilenen bir kişinin bile üçüncü testinin pozitif çıkmasına karşı duyduğu öfke şeklinde değerlendirldi.