Son Dakika Haberler

Diego Perotti Fenerbahçe , Antalyaspor maç-ı .

Diego Perotti Fenerbahçe , Antalyaspor maç-ı .
Okunma : 49 views Yorum Yap

Diego Perotti Fenerbahçe , Antalyaspor maç-ı .

FenerBahçe’yi Antalyaspor’la yaptığı maçında dirilten oyuncusu Diego Perotti oldu.

FenerBahçe 2 – 1 AntalyaSpor

Attığı çalımlar ile maça renk katan Diego Perotti, söz konusu maçın 84. Dakikasınde çalımlarını attıktan hemen sonra rakibin ceza sahasında kendini yerde bulması ile beraber takımına penaltı kazandırmıştır. Penaltıyı çok rahat bir şekilde kullanan Diego Perotti, AntalyaSporun kalecisi olan Boffin’i ters köşe yaparak FenerBahçe’ye 3 puanı kazandıran golünü attı.

Diego Perotti hayatında ilk sefer FenerBahçe formasını giydiği maçında gol attı ve açıklamasında bu konuyada değinmeyi unutmadı ilk maçında gol atmanın her oyuncunun hayali olduğundanda bahis etti ve mutluluğunu dile getirerek, penaltıyı kendisinin kullanmasına izin veren takım arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

FenerBahçe’nin yıldız oyuncusu Enner Valencia’nın Açıklamasında şu şekilde konuştu:

Maçın zor olacağını öncede tahmin ettiklerini dile getirerek maçta çok poziston olduğundanda bahsetti. Valencia gol atabilecekleri pozisyonlarda gol atamadıklarından bahsederek bu konuda daha dikkatli olmaları gerektiğinide dile getirerek Antalyaspor maçında bütün takımın ve kendisinin iyi oynadığını söyledi ve bir maçta önemli olan şeyin böyle anları çoğaltabilmek olduğunu söylerek zaten bir süre sonra gol atabileceklerininden bahsetti.

Diego Perotti Fenerbahçe , Antalyaspor maç-ı .

FernerBahçe futbolcularından Gökhan Gönül’ün Antalyaspor Maçından sonraki açıklaması:

Çok pozinyona girdiklerinden bahsederek bukadar çok orta yapılarak pozisyona girdikleri başka maçlarının olmadıklarını dile getirdi ama sonuç olarak 3 puanımızı aldık dedi.

Diego Perotti . Fenerbahçe , Antalyaspor maç-ı .

Antalyaspor’un kendi sahasında oynanan maç sonucu FenerBahçe 2 , AntalyaSpor 1 dir.

Diego Perotti Fenerbahçe , Antalyaspor maç-ı .

Her Şey Haber