Son Dakika Haberler

FenerBahçe Haberi

FenerBahçe Haberi
Okunma : 33 views Yorum Yap

FenerBahçe Haberi

Erol Bulut’un açıklamaları şu yönde:

EMRE, PELKAS’I BİRKAÇ SAAT İÇERİSİNDE BİTİRDİ

Pelkas’ın kadromuzda bulunmasından dolayı çokça mutluyum. İstediğim ve arzuladığım bir oyuncuydu kendisi. Ülkelerarası bir kanat oyuncusu olduğu gibi forvet arkasında on numara pozisyonun da oynayabilir. Orta sahada hatta daha geride’de olmak üstüne merkezi şekilde tüm  mevkilerde oynayabilmekte. Pelkas’ın yaptığı şey çok önem içermektedir. Hocanın elini rahatlaştırıyor. Pelkas  konusunda ise anlaşma çokça hızlı sağlandı ve . Emre Belözoğlu, çabuk harekete geçip PAOK ile anlaşma sağladı ve birkaç saat içersinde futbolcuyu İstanbul’a getirdi.

BAKASETAS İÇİN ALANYA İLE ANLAŞAMADIK

Alanyaspor’dan Bakasetas’ı almak için uğraştık ama kulübüyle anlaşma sağlayamadık. Bakasetas ‘ın transferi  Pelkas’ın transferiyle hiç bir alakası yoktur.Bu oyuncular  başka tarzda futbolcular. Açık söylemek gerekirse ikisi nin de takımda bulunmasını istedim ve. Bakasetas’ı almak  istediğimizi  bir kez daha söylüyorum ama sadece anlaşmaya varamadık. Bu tip farklı futbolcular ve her ikisinin de kadromda olmasını tabiki isterdim.

FenerBahçe haberi

Bakasetas’ı Alanyaspor’dan önce Malatyaspor Kulübü’nün teknik direktörüyken transfer edip almak istemiştik ama sonrasında AEK ile yeniden sözleşme imzaladı. Alanyaspor’aysa aşırı düzey bir transfer olarak geldimiştir ve kendisini kanıtladı. Onunla ilgili özel bir bağ  kurduğum gerçeğini  ilişkimin olduğu gerçeğini saklayamam. En çok beğendiğim futbolculardan biri. Gelecek tarihlerinde tekrar dan birlikte çalışıp çalışmayacağız göreceğimiz.

Fenerbahçe Türkiyenin en büyük takımlarından biridir.

Yazar:Kendini gizlemektedir.