Son Dakika Haberler

GalataSaray A önümüzdeki sene Yıldız yağacak

GalataSaray A önümüzdeki sene Yıldız yağacak
Okunma : 43 views Yorum Yap

GalataSaray A önümüzdeki sene Yıldız yağacak

GalataSaray’a önümüzdeki sene Yıldız yağacak

GalataSaray’ın Ara transferlerinin oturumunda toplamda dört isim var bunların 2 si Türk ve 2 si yabancı olarak önde isimlerdir. Galatasar yönetimi, Teknik trektörü Fatih Terim söylemesi ile Kenan KARAMAN hatta Yunus MALLI Galatasara getirilirmeleri sebebi ile çalışamalar başlatıldı. Bu oyuncuların her iki sinin’de bu sezon bitişinde sözleşmeleri bitiyor bu sebepten Sarı Kırmızılılar’da çok büyük avantajı sağlamaktadır. Devre aralarında çok güzel bir bedel ile transfer etmeli yoksa bşka şekilde Yunus ve kenan ile anlaşma sağlayan Galatasaray takımı sarı kırmızılı renklerine katacak.

En ciddi Adayı Galatasaray

İngilterenin Premiör Ligi Ekibinin Fulham’da frmasını giyinen Jean Micheal Seri ve Fransa Ligi 1 temsilciliği Monako’nun ışığı Henry Onyekuru’yu tekrardan kiralanması sebebi ile de görüşmeler başlatıldı. Her iki oyuncununda kenti takımlarında kadro dışında olmaları. Bunların transferler opresanyonlarındanda oyuncularının Galatasaray’da tekrardan oynamaleri ağır basmaktadır. Hem hızlı Seri ve de Onyekuru’yu devrenin aralığında göndermesinde kesin olduğu bir göz ile bakılıyor iken Galatasary’lıların ilgilenmesi , İngiliz medyası hem de Fransız medyasında dikkatlari üzerine çekemekte. Sarı Kırmızılılar iki futbol oyuncusununun transferlerindeki en ciddi gösterilebilecek adaylarının Galatasaray olduğunu göstermekteler.

GalataSaray A önümüzdeki sene Yıldız yağacak

Galatasary’dan sakatlık açıklaması

Marcelo Saracchi girdiği iki mücadeleden sonra kasığındaki ağrıdan dolayı tedavisine başlandı. Marcao Teixeira ön adele gurubunda ağrılar hissettiği , Emre Taşdemir ayağına aldığı darbe nedeni ile gününü tedavi olarak geçti.