Son Dakika Haberler

GOOGLE MIRILDANMA , GOOGLE TEKNOLOJİSİNİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR. GOOGLE SHAZAM’ADA RAKİP OLDU GOOGLE’DA ARTIK MIRILDANARAK ŞARKIMIZI BULABİLECEKMİYİZ ?

GOOGLE MIRILDANMA , GOOGLE TEKNOLOJİSİNİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR.  GOOGLE SHAZAM’ADA RAKİP OLDU  GOOGLE’DA ARTIK MIRILDANARAK ŞARKIMIZI BULABİLECEKMİYİZ ?
Okunma : 37 views Yorum Yap

GOOGLE MIRILDANMA

Teknoloji’de son yıllardır Son nokta olan Google yine sınırları zorluyor. Google bize sunduğu bu teknoloji ile artık tek yapmamız gereken şarkıyı mırıldanıyoruz ve Google bizim için şarkıyı hızlı bir şekilde buluyor , peki bu teknolojiyi nasıl kullanıyoruz. Google arama alanındaki sağ tarafa mikrofon butonu ekledi şarkının böyle tınısını hani böyle mırıltı olur ya o sesi ister biz çıkaracağız o sesi ister bir cihaz yardımıyla Google’a dinleterek yani şarkıyı Google bizim için anıda yani çok hızlı ve kolay bir şekilde buluyor…

Teknoloji’de son noktaya gelen arama motoru Google , ‘’Hum to Search’’ adlı yeni özelliği ile Google uygulamasının hem Pc hem Android hemde İos cihazlarda bu özellik eklendi ve uzun süredir şarkı bulmamıza yardımcı olması ile tanınan 2017 yılının Aralık aylarında Apple tarafından satın alınan Shazam’a büyük rakip oldu.

Google mırıldanma

Google hiç duraksamaksızın kendini geliştirmeye hiçbir teknolojiden geri kalmaksızın hatta birçok yeniliği bizlere sunan Google hiçbir teknolojiden bizi ve kendini mahrum bırakmıyor ve şarkıyı mırıldanma sesini dinlettikten sonra bize şarkıyı bulan Google bunun yanında Duplex geliştirmesi de bizlere sundu randevu alma v.b bir çok yenilik kazandırma amaçlanıyor.

 

Google mırıldanarak şarkı bulma özelliğini kullana bilmek için Google’ın en güncel halini yüklemeniz gerekmektedir. Teşekkürler Google sayende unuttuğumuz şarkıları bile sadece mırıldanarak dinleyebileceğiz.

 

Yazar:Yazarımız bilgilerini gizlemektedir.