Son Dakika Haberler

HATAY’DA PATLAMA , İSKENDERUN’DA PATLAMA

HATAY’DA PATLAMA , İSKENDERUN’DA PATLAMA
Okunma : 37 views Yorum Yap

Hatay’da patlama .

Hatay’ımızın İskenderun ilçemizde gerçekleştiği bilinen saldırının arkasından çoğunluğun aklına Amerika’nın uyarıları geldi. Amerika’nın Türk Büyükelçiliği’nin duyurusunda Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana’mızda terör saldırılarının olma olasılığının yüksek olduğunun şeklinde güvenlik uyarılılarında bulmuşlardı hatta Uyarıda Türkiye’deki Amerika vatandaşlarımızın dikkatine Ankara, İstanbul İzmir ve Adana’daki Amerika misyonlarının görevleri geçici şekilde askıla alınmıştır diye belirmişlerdi.

VİZE İŞLEMLERİNİNDE GEÇİCİ ŞEKİLDE DURDULURLUĞUNU DUYURMUŞLARDI

Amerikan vatandaşlarının şirketleri, binaları , ofisleri , alışveriş merkezleri , dükkan , yazar hane ve benzeri her türlü toplu durabilecekleri yerlerde dahi çok dikkatli olmalarını tavsiye etmişlerdi. Açıklamalarında Hatta , İzmir , Ankara , İstanbul , Adana’daki Amerika Misyonlarımızın görevleri geçici şekilde askıya alınmıştır diye belirtmişlerdi.

Hatay’ımızın İskenderun İlçemizde polis ekiplerimizin aldıkları istihbaratları üstüne takipte oldukları araçdaki terör örgütü mensupları ile sıcak çatışma yaşadıkları anda teröristlerin aracı patlatmasından sonra bir polisimiz hatta toplam olarak üç vatandaşımız yalanmıştır.

Bölgedeki geniş çaplı güvenlik önlemlerini sürdürdükleri ve vatandaşlarımızın emniyeti , güvenliği sebebi ile yoğun çalışmalarla çok çaba sarf eden kendi canlarını bizler için tehlikeye atan güvenlik güçlerimiz, caddenin çıkış ve girişlerini vasıta hatta yaya ‘ya kapattı.

SÜLEYMAN SOYLU: İKİ TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

İç işleri bakanımız Süleyman SOYLU’NUN açıklamasında Hatay’ın İskenderun ilçesindeki terörist eylemi ile ilgi iki tane teröristin etkisin hale getirildiğini duyurmuştur.

İç İşleri Bakanımız Süleyman SOYLU , Twitter’ındaki paylaşımlarından birinde alkışlama işaretleri ile birlikte Türk bayrağı ile beraber Aferin Kahramanlarımıza. İkisi de elde. Hikayesini anlatacağız paylaşımında bulundu. Süleyman SOYLU, İskenderun’umuzu paylaşımına etiketlemeyi ‘de unutmadı.

Her Şey Haber , Her Sey Haber , herseyhaber.com

Hatay’da patlama .

Yazar: Kendini gizlemektedir