Son Dakika Haberler

Iırmak Ünal Covid-19 oldu

Iırmak Ünal Covid-19 oldu
Okunma : 41 views Yorum Yap

Iırmak Ünal Covid-19 oldu .

Iırmak Ünal Covid-19 oldu

Irmak Ünal Covid-19,’un kendisine de bulaştığını açıkladı, herkes videodaki ince dekolteye takıldı

Sosyal medya hesabından Covid-19 virüsüne yakalandığını söyleyen ünlü oyuncu Irmak Ünal’ın göğüs dekoltesi sosyal medyada olay oldu.

Covid-19, ünlü isimleri de yoğun bir biçimde etkiliyor. En son  Irmak Ünal, Instagram profilinden Covid-19 virüsüne yakalandığını söyledi. Ünlü güzel oyuncunun Covid-19’a yakalandığını söyleyen videodaki göğüs dekoltesi dikkatleri üzerine çekmiştir.TAKİPÇİLERİ “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJI YERİNE TEPKİ GÖSTERDİ Zor günler geçirdiğini anlatan oyuncuya, takipçileri “Geçmiş olsun” dileği yerine, göğüs dekoltesine göndermede bulundular. Takipçileri Irmak Ünal’a, “Hastasın tamamda ama göğüslerini en sonuna kadar açıp, dekolte göstermenin çabası ne anlama geliyor?” ve “Söylediklerine odaklanıp, göremedim”iletilerini göndermiştir.

Covid-19’un kendisi nede bulaştığını söyleyen Irmak Ünal’ın göğüs dekoltesi dikkat çekti

Iırmak Ünal Covid-19 oldu
Iırmak Ünal Covid-19 oldu

IRMAK ÜNAL KİMDİR?15 Şubat 1977 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul ve orta okul eğitimini Yükseliş Kolejinde tamamlamıştır. Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde bulunduğu senelerde radyoculuğa merak salmıştır ve . Radyo Bilkent’in kuruluşunda katkı bulunmuştur.

Ardından ise Radyo Mydonese’e kendi yapımcılığını üstlendiği projelerini sunmuştur.1998 senesinde San Francisco’da Academy Of Art Üniversitesi’nde Sinema Televizyon Bölümü’ne başladı. 2002 senesinde diplomasını almıştır.2000 senesinde Bela Theatre Union ile beraber, bir sezon boyunca Demon Industry adlı senaryoyla tiyatro sahnesinde boy göstermiştir.2002 senesinde ise gelen teklifi değerlendiren Ünlü oyuncu Irmak ÜNAL Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Kampusistan adlı yapımda rol oynayarak tanındı. Haziran Gecesi adlı dizide oynamıştır. Ardından ise Nehir, Ahh İstanbul, Arka Sokaklar, El Gibi, Acı Hayat gibi televizyon dizilerinde rol oynamıştır. 2007 senesinde Mehmet Ali Erbil ile birlikte Eyvah Çocuklar isimli çocuk programını sunmuşlardır.Emre Karabacak ile evli olan oyuncunun Kayla ve Vadi adlarında iki evladı da bulunmakta. Ünlü oyuncu aynı zamanda ise Cihan Ünal’ın kızıdır.