Son Dakika Haberler

Kaya Çilingiroğlu

Kaya Çilingiroğlu
Okunma : 32 views Yorum Yap

Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu sefer fazla abarttı

Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu sefer fazla abarttı

kayaçilingiroğlu
kayaçilingiroğlu

Sanat dünyasının ünlü simalarından Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu , covid19 virüsüne karşı maskenin yerina kask taktı. Daha öncede maske kuralına uymayan Kaya Çilingiroğlu’nun,bu konu konu hakkında soru yönlendiren maske takan basın mensubuna ise ’’Senin masken seni koruyor mu?’’diye cevap   vermişti.Çilingiroğlu’nun kullandığı kaskın eski dönem savaşçıların kullandığı kaskı andırması nedeni dikkatlerden kaçmadı.

“SENİN MASKEN SENİ KORUYOR MU?”

Sokakta kameralara yansıyan Kaya Çilingiroğlu, basın muhabirine kendisine maske kullanmadığıiçin şu sözleri söylemişti : ’’Senin masken seni koruyormu? Kimseyle yakınlaşmıyorum bir şey olmaz. Ayrıca ben covid19 testi de yaptırdım,sonuçlar negatif çıktı.’’

 

COVİD19 AÇIKLAMALARIYLA OLAY OLMUŞTU

Covid-19 Hakkında söylediği sözleriyle olay olan Çilingiroğlu,’’ Korunmak için önlem almadım. Korunmamı gerektiren bir durum yok,ben zaten temiz bir kişiyim.

Covid-19 çıktı diye kendini temiz tutan kişilikte biri değilim,ellerimi zaten temizliyordum. Ben eskiden bellidir insanlarla öpüşmeyi,tokalaşmayı pek sevmezdim. Hep elimle iterim insanları öpüp,tokalaşmasınlar diye, insanlar şimdi öpüşmeyi bıraktı. Yeni değildirki ben yıllardır öpüp, tokalaşmıyorum. Gelirsede mukadderat, endişe etmeye lüzum yok.Sosyal medyada ‘evde kal’ diye yazıyorlar, evde dursan ne olacak? Covid-19 ne olduğunu biliyormusun? Hayır! Ne Vakit sonlanacağını biliyormusun ne vakit çıkacaksın evden? Evden çıktım yürüyorum, bakınca marketleri soyanlarda yok yiyecek, içeçek var. 

Yazar: Kendini Gizlemektedir