Son Dakika Haberler

Luiz Gustavo FenerBahçe’ye meydan okudu

Luiz Gustavo FenerBahçe’ye meydan okudu
Okunma : 35 views Yorum Yap

Luiz Gustavo FenerBahçe’ye meydan okudu .

Luiz Gustavo FenerBahçe’ye meydan okudu

Luiz Gustavo: F.Bahçe’ye meydan okuma için geldim

Sarı Lacivert’lilerin Brezilyalı orta saha oyuncusu Luiz Gustavo, “Fenerbahçe’ye bir hedef, bir şekilde meydan okumak için geldim. Yapması gereken baya fazla işimiz var. Yükselterek devamlılık sağlarsak eğer, hedefimize varmış oluruz.” Anlamında cümlelerde bulundu.

Luiz Gustavo: F.Bahçe’ye meydan okuma için geldim

Fenerbahçe’de Brezilyalı tecrübeli yıldızı Luiz Gustavo basın toplantısında konuşmalarda bulundu. İşte o konuşmalar …

 29 EKİM MESAJI

“Türk halkını, Cumhuriyet Bayramı sebebiyle kutluyorum. Bugün çok önem taşıyan bir gün.”

“Sezona çok iyi başladık, yolumuz daha çok uzun. Jose Sosa veya bir başkası fark etmez, kim ile oynarsam oynayayım elimden gelenin en iyisini yapacağım. Geçmişteki hatalardan ders almalı ve elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız.”

“Nereye gidersem gideyim, öncelik o takımın felsefesini,ortamını ve taraftarların sahada nasıl bir futbolcu görmek isteyeceğini öğrenmeye çabalarım. Takımım için elimden gelenin en iyisini yaparım. Taraftarın şahsım hakkındaki fikirlerinden oldukça memnunum ama daha yapacak çok fazla  işimiz var sabırla ‘‘ŞAMPİYONLUK’’ gelecektir.”

“Basketbol Takımı mız’dan Jarell Eddie’yi ilk  görüşüm, bu hafta konuşup tanıştık. Basketbolu gönülden çok seviyorum, en kısa vakit te bir basketbol maçına gitmek isterim. Çok iyi bir insanve aynı zamanda çok neşelidir, çokta güzel bir ailesi var. Umarım tekrar tekrar  görüşme imkanımız olur. ”

“Futbolu  oynamayı gönülden çok seviyorum. Rakibimiz  kimler olursa olsun galip gelmek için elimden gelenin en iyisini yaparım.”

‘‘ALEX BİR EFSANE DİR’’

“Alex de Souza’nın burada büyük bir tarihi ve hatırası var, buranın tecrübeli ve  efsane bir futbolcusu, çok fazla şampiyonluklar ve başarılar kazanmış ve, büyük maçlarda harika ustalıklar yapmış. Kaptan olacağım ya da olmayacağım hiç önemli değil, ben her daima elimden gelenin en iyisini yapmaya çabalarım. Ancak tabii ki bu kadar oldukça büyük ve köklü bir takımın kaptanı olduğum için de ayrıca mutluluk duyarım. ”

“Takımda başka kişiliklere sahip bir çok futbolcu var. Bu sebeple de bir hocamız var, kim iyiyse ona formayı verecektir. Ozan, Tolga, Sosa kim ile oynarsam oynayayım, oyuncuların birbirine saygı duyması ve elinden gelenin en iyisini yapması gerekir.”

“Hocamız, bize nasıl bir tatik oyun oynatacağından bahsetti. Bizler de bu tatik ve oyun için çalışmaktayız. Antrenmanlar çok yoğun geçiyor, benim çok hoşuma gidiyor. Hocanın istediklerini gün ve gün daha çok iyi anlıyoruz. Her müsabakada rakiplere saygı duyarak galip gelmek ve gelişerek devam ettirmek istiyoruz. ”

“Fenerbahçe’ye bir hedef, bir meydan okuma için geldim. Yapmamız gereken çok iş var. Gelişerek devam edersek, hedefe ulaşırız. Bu takımın ilk kaptanı Gökhan Gönül. Kolumda kaptanlık kol bandı olsun veya olmasın, ben elimden gelenin en iyisini yaparım.”

“Sakin bir karektere sahibim. Saha dışarısında ve saha içerisinde aynı kişiyim. Devamlı güler yüzlü olmak iyi olduğum bir konu değil ama mutlu bir insanım.”

ŞAMPİYONLUK İZAHI

“Maçlarda galip gelmeye , devam ettiğimiz zaman ekip ruhu artacaktır. Bu ekip uzun zamandır şampiyon olmuyor ve umutları iyi biliyoruz ki. Konsantrasyonlu bir şekilde çalışmaya devam etmeliyiz, mütevazi bir şekilde iyi oyunlar çıkarmalıyız. Tanrı dilerse, işimizi çok iyi yaparak şampiyon oluruz. O ana kadar sakin olmamız gerek “