Son Dakika Haberler

Necati Şaşmaz Eşkiya ya Geliyor

Necati Şaşmaz Eşkiya ya Geliyor
Okunma : 40 views Yorum Yap

Necati Şaşmaz Eşkiya ya Geliyor

Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrardan bir araya gelecekler

Bir dönemin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi’nin iki önemli karakteri olan  Polat Alemdar ve Süleyman Çakır’ı oynayan oyuncular Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca’nın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrardan bir araya geleceği söylendi ve sevenlerinde büyük bir merak uyandırdı.

Türk sinema ve televizyonlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi dizisi işlemiş olduğu konular ve oyuncularıyla uzun bir süre Türk Halkının gönlünde taht kurmuştu Ayrı Türkiye dışında bir çok ülkede yayınlanarak ilgi ile izlenmiştir. Polat Alemdar olarak dizide görev alan başrol oyuncusu  Necati Şaşmaz’ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacak olması olacağı iddia edildi.VATANDAŞTA BÜYÜK HEYECAN UYANDIRAN Posta’nın haberine göre, Necati Şaşmaz’ın Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır karakteri rolünü oynayan ve şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da

başrol Hızır Çakırbeyli, rolün oynayan Oktay Kaynarca ile tekrardan aynı dizide buluşacak olan

usta oyuncular seyircilerde büyük  merak merak uyandırdı.

Necati Şaşmaz Eşkiya ya Geliyor

Oktay Kaynarca ile Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrardan bir araya gelecek

ortaya atılan İddiaya göre Necati Şaşmaz, diziye Polat Alemdar sıfatıyla girecek olan ve dizide belli bir zaman kalacak olan. Polat Alemdar, gizli devlet adamı olacak Hızır Çakırbeyli ve ailesiyle masaya oturacak.Resmi açıklama gelmedi konu hakkında  yapım şirketinden her hangi bir açıklama gelmedi. Şaşmaz’ın diziye ne vakit girecek olması ise henüz belirsizliğini devam ettiriyor.

Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrar dab birleşecek.