Son Dakika Haberler

Nusret ‘ten olay olan paylaşımı!

Nusret ‘ten olay olan paylaşımı!
Okunma : 39 views Yorum Yap

Nusret kimdir ?

Nusret’ten olay olan paylaşımı! Hoplarken bornozu açılınca olanlar oldu!

 

Ünlü tuz serpme hareketiyle dünyaca ünlü olan  şöhrete kavuşan ünlü kasap Gökçe, sosyal medya hesabına attığı otelinin tanıtımında skandala bir olaya imza attı. Banyodan çıkıp yatağa atlayan Nusret Gökçe’nin bornozu nun havalandığı ve iç çamaşırının olmadığı görüntülenen anlar sosyal medyada gündem oldu.

Instagram hesabını aktif kullanan işletmeci ünlü ve kasap Nusret Gökçe, paylaşımlarıyla isminden söz ettirmeye sıkça devam ediyor.

Yeni aldığı otelinin tanıtımını yaptığı esnadaki paylaşımında banyodan çıkıp yatağa atlarken görüntülenen Nusret’in yatakta zıplarken bornozunun açıldığı anlar sosyal medyada olay oldu.

Her durumuyla olay haline gelen Nusret’in bu yaptığı bilinçli olup olmadığı merak haline geldi.

NUSRET KİMDİR?

1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Nusret Gökçe, maden işçisi bir babanın 5 evladından birisidir.

Henüz iki yaşındayken ailesiyle birlikte Erzurum’dan Darıca’ya göç eden Nusret, maddi sebepler dolayısıyla Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu altıncı sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır.

Meslek hayatına Bostancı’daki kasaplar çarşısında başlayan Nusret, uzunca bir zaman kasap elamanlığı  yapmıştır. Büyük bir kasap işletmesinde 10 usta ile aynı zamanda çalışan Nusret Gökçe, günde 18 saat aktif halde olarak çalışmıştır. Et doğramadaki ustalığını kısa sürede çok iş yapmak konusunda borçlu olan Nusret Gökçe, ilk olarak 2007 senesinde İstinye Park’ta açılan kasap. Restoran da çalışmaya başlamıştır. Bu deneyimi ardı sıra Dünya üstündeki diğer restoranların durumunu öğrenmeyi arzulayan genç girişimci, Arjantin’e doğru yol almıştır.

Cebin deki son kalan parası ile ve kredi kartından çekip kullandığı 7 bin TL siyle yola çıktığı Arjantin’de kasapları ve restoranları dolaşan Nusret Gökçe, sektör hakkında bilgi edinmeyi başarmıştır.

Nusret kimdir ?