Son Dakika Haberler

Rıza Kocaoğlu nun arkadaşı depremde vefat etti

Rıza Kocaoğlu nun arkadaşı depremde vefat etti
Okunma : 35 views Yorum Yap

Rıza Kocaoğlu

Rıza Kocaoğlunun yakın arkadaşı depremde vefat etti.

İzmirimiz’de yaşanan 6,9 oranındaki depremin etkisi ile Bir çok ev ve binaların yıkıldınu öğrenir ken daha fazla bina sayısının ise hasar aldığı duyumlarıda gelmektedir. İzmir şehrimizin yanı sıra çevesindeki bir çok illerde’De deprem hillesilmiştir. İzmirdeki 6,9 depreminde Toplam 51 vataşdaşımız hayatını kaybederken , 890 vataşdaşımızın ise yaralandığını öğrendik.

Göstepe Süper Lig Ekibi , yaşanılan izmirdeki depremde enkazzın altında olduğunu öğrentikleri taraftarları Ali Çağın Kaygusuz’un iyi haberinin gelmesini bekliyorlardı.

Göztepe taraftarlarından olduğu bilinen Çukur dizisindeki Aliço (Rıza Kocaoğlu , yakın dostu Ali Çağın Kaygusuz’un iyi haberini duyup görmek için olay yerindeki en kazın. Başında bekledi ve Gece saatlerinde Ali Kaygusuzun yaşamini yitirdiğini öğrenen Rıza Kocaoğlu Twitter hesabıyla yaptığı paylaşımızda duyurmuştur.

Cmhurbaşkanımız Recap Tayip Erdoğan

Cmhurbaşkanımız Recap Tayip Erdoğan’ın dün gece Afad Merkezinde önemli açıklama yaptı

Rıza Kocaoğlu
Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN

Açıklamada evleri yıkılan vatandaşların evlerinin en kısa sürede tekrar inşa edilip teslim edileceğini ve bu zaman sürecinde değişik yerlerde kiralık. Ev bulanların ise bizzat kiralarının devlet tarafından karşılanacağının hatta yıkılan evlerin içerisindeki eşya teminini ve bedellerini çevrö şehircilik . Aile ve politikölar bakanlıkı tarafından ödeme yapılması şeklinde en küçük bir sorun yaşatmayacağız.

Her Şey Haber

depremler , yangınlar , tsunami , ekonomi , virüs , savaşlar ve hiç güzel haberleri olmayan şu 2020’den çabucak kurtulmamızı ve 2021 yılının 2020 yılınca. Yaşanılan bütün kötü olayları telafi ederek bütün Türk Milletinin ve Bütün Müslüman kardeşlerimizin sorunsuz , ferah ve sevdikleri ile beraber bir yaşantı içerisinde olmaları dileklerimizi iletiyoruz.