Son Dakika Haberler

T.F.F. : Bir hakemimizin covid-19

T.F.F. : Bir hakemimizin covid-19
Okunma : 37 views Yorum Yap

T.F.F. : Bir hakemimizin covid-19 testi pozitif çıkmıştır.

Türkiye Futbol Federasyonu duyurdu! 1 hakemimizin covid-19 testi pozitif çıkmıştır.

T.F.F.’ndan Yapılan acıklama tam olacak şöyle;

Türkiye Futbol Federanyonü’nun yaptığı duyurusunda”Bir yüksek Klasman Yardımcı hakemimizim 30.EKİM.2020 tarihinde yaptırılan daimi corona PCR testi sonuçları pozitif olarak çıktı.

Hakemin her hangi bir şekilde bir semptom göstermesede, her ihtimali göz önünde bulundurarak talimatlar gereği ted bir amacı ile gözetim altına alınarak tedavisi başlatılmıştır . On dört gün boyu karantina süresi devamlılık gösterecek olan hakemimize yaptırılacak yani yapılması gereken bütün tetkik ve testlerini en dikkatli şekilde takip ediyoruz.

T.F.F. : Bir hakemimizin covid-19 testi pozitif çıkmıştır .

Covid-19 Belası

Yeni Tip Covid-19 Virüsü her geçen gün daha çok can alıyor ve daha çok insanın hastalanmasına sebep oluyor hatta hiç bulaşmadığı kişiye geçelim tanıdıklarına dahi bulaşmayan birinin işini , oturmasını , kalkmasını , her şekilde yaşantısını etkileyecek kadar baş belası olan bu covid-19 virüsünün artık aşısının bulunmasını bekliyoruz. Covid-19 virüsünün etkisi altından kurtulanların çok büyük bir kısmı hiç hastane ye hiç uğramadan çok düşük çok az semptomlar göstererek atlattılar hatta atlatan hastaların yaklaşık yarısı civarı yüksek sayılacak şekilde antikor üretmiştir. Beş ay kadar dayanıklı antikorlar bulundu. Covid-19 virüsüne yakalanmış hatta iyileşmiş bir bireyin dahi bu virüse karşı her ihtimali göz önünde bulundurarak gerekli olan bütün önlemleri alması gerekmektedir.

Gençlerimiz ise bize bir şey olmaz biz genciz gelsene biz etkilenmeyiz demesinler. Bilinen ve duyulan kadarı ile 18 yaş civarındaki gençlerinde Covid 19 virüsüne yenildiğini duymuşuzdur hadi biz genciz dediler bize birşey olmaz dediler peki toplumudamı düşünmeyeceksiniz siz gençsiniz ama etrafınızda yaşayan bir çok yaşı dayanıksız insan yaşıyor dikkatli olalım lütfen.

 

Yazar: Kimliğini gizlemektedir.