Son Dakika Haberler

XİAOMİ Mi NOTE 11 PRO

XİAOMİ Mi NOTE 11 PRO
Okunma : 29 views Yorum Yap

Xiaomi mi note 11 pro

XİAOMİ Mi NOTE 11 PRO

5G desteğine sahip olan Xiaomi mi Note 11 Pro telefon 4.5G’ye göre daha atik internet deneyimi vaad ediyor. Xiaomi Mi Note 11 Pro’nun yurt dışı satış fiyatı yurt dışındaki fiyatı 599 dolar civarı olacağı belirtiliyor. Xiaomi mi Note 11 Pro 2021 yılında satışa sunulması bekleniyor.

XİAOMİ Mİ NOTE 11 PRO 4K çözünürlük ve 6,6 İnç ekran ve 256 GB ve 512 GB dahili depolama seçenekleri bizlere sunmasıyla artık performansına göre az fiyata çok kaliteli videolar ve ya fotoğraflar çekme imkanı bizlere sağlıyor.

XAOİMİ Mİ NOTE 11 PRO ‘da styles kalem desteği de bulunuyor. Styles kalem desyeği sayesinde not tutulabiliyor , çizim , resim v.b birçok işimize yarayacak bir özellik.

XAOMİ Mİ NOTE 11 PRO kamerasından bahsettirmez ise olmazdı zaten 144mp ana kameraya ek olarak 8mp , 16 mp ve 48mp kameralar. XAOMİ Mİ NOTE 11 PRO ‘nun ön tarafındaki kamerada ise 44mp özellik bulunuyor. Pil kapasitesi 6.000 mAh olan Xaomi mi Note 11 Pro , 50 watt kablosuz şarj teknolojisi ve 150 watt kablolu şarj desteği bizlere sunarak neredeyse günlük sıkıntımız olan şarj olayına belki tam olarak çözüm değil ama bir nebzede olsa kafamız rahat bir şekilde telefonumuzun kolay kolay kapanmayacağını bilerek işlerimizi yapa bileceğiz.

 

XİAOMİ

Küçük pirinç taneleri kadar bilgilenmek ister misiniz?

Xiaomi kelimesini Çinliler küçük pirinç anlamında kullanmaktadırlar.

Xiaomi Çin, Pekin’de 6 Nisan 2010 Tarihinde kurulmuştur.

Xiaomi’nin piyasaya ilk akıllı telefonunu 2011 yılı ağustos ayı civarında piyasara sürmüştür.

Xiaomi 2018 Yılının başlarında Çin ve Hindistan’da lider olarak dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi olmayı başarmıştır.

Xiaomi’nin ilk telefonu “Mi1”dir.

Sayamadığım bir çok başarısıyla XİAOMİ hayatımıza fiyat + performans özelliği ile girerek bütün gözleri dikkatleri üzerine çekmiş ve diğer meslektaşlarının korkulu rüyası olarak , tüketiciye az fiyata yüksek performanslı cihazları sunmayı başarmıştır.

Xiaomi mi note 11 pro

Güzel Ülkemiz TÜRKİYE’DEKİ Xiaomi mi Storee Mağazaları isimlerini öğrenelim.

1-Vadi İstanbul Xiaomi mi’nin store mağazası

2-Forum İstanbul Xiaomi mi’nin store mağazası

3-Akasya AVM Xiaomi mi’nin store mağazası

4- İzmir Optimum Mi Xiaomi mi’nin store mağazası

5- Optimum AVM Xiaomi mi’nin store mağazası