Son Dakika Haberler

Yeni Fiat Egea , Fiat’dan Yeni Nesilde Egea

Yeni Fiat Egea , Fiat’dan Yeni Nesilde Egea
Okunma : 46 views Yorum Yap

Yeni Fiat Egea .

Yeni Egea , Fiat’dan yeni nesilde Egea

Tofaşın ürünlerini yükselte süresine kaptanlık yaparak, toplam olarak 1.2 milyar doları geçen yatırımı ile uygulamaya geçtiği  Avruma’nın pazarında Tipo adıyla satışa çıkan Egea modeli ailesini tamamen yenilediler.

Ülkemizde son 5 yıl civarı en fazla tercihinde bulunduğu model olarak 1. Sırada olan Fiat yerini bırakman 1. , Fiat Egea ailesini tasarımını yenilenmesinde  , vasıta teknoloji açısından’da geliştiriliyor.Modelin gamıysa Fiat Egea ailesine Egea Cross ismi ile aralarına katılarak crossover versiyonunu genişletiyor.

Yeni Fiat Egea
Görsel

Yeni Fiat Egea

Yeni Fiat Egea
görsel

Komple yenilenmiş olan Fiat Egea ailesinin ilk şekilde yeni baştan yorumlanmış olan ön ızgara dikkatleri üzerine çekiyor. Izgarasında bulunan başka önemlilik içeren yeniliğiyse logosu oluyor. Fiat yazısının tasarımından olan logo yenilikçi yaklaşımı gösteriyor.

aracın modelinin ailesi aynı sürede , yakın zaman evvel pazara sundukları Yeni Fiat 500 ‘den hemen sonrasında bu logoyu taşıyan ilk olarak Fiat modeli olmasıylada dikkatleri üzerine çekmekte.

Fiat Egea modeli ailesinin farlarını yeni şekilde tasarlanıyoriken , bütün gövde seçimlerinde hem arka hem’de önde kullandıkları LED teknoloji otomobili çok moderin şekilde görünüm kazandırmasıyla beraber aktif , pasif olarak güvenliğinide artıyor. Önündeki  LED far teknolojisi geniş ve daha net görüntü sağlamasıyla sürücüye daha rahat ve güvenli sürüşüne katkı sağlamasıyla beraber otomobilin enerji tasarrufu arttırıyor iken dolaylı şekilde CO2 emisyonlarınıda azalmakta. Krom detaylarıyla zenginleştirilen ön tamponunun alt kısmında yeni şekilde görüntü sergileniyor vasıtanın yenilenmiş tasarımı sayesinde üstün moderin görünümü hatta elmas kesim yeni şekil on altı ,  on  yedi inç alaşımlı jantlar ile destenlenmekte.

Yazar:Kendini gizlemektedir.